MÖBLER / Soffor / Soffa/dagbädd 10697433
*
nr 1069 7433
Soffa/dagbädd
Ekornes, 1960-tal, längd: 162-193
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:09:12
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar ekornes gästsäng gästsängar soffa soffor säng sängar
-
8248 Soffa
+ 1 par karmstolar, Gustaviansk stil. Längd: 166 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:32
-
3356 Soffa
+ Fåtölj, Aristokrat, Bertil Fridhagen (1905-1993)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:23
-
3439 Soffa
Howardmodell, Furninova. Längd: 205 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:44
-
3419 Soffa
JIÖ. Howardmodell. Längd: 200 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:38
*
Soffa/dagbädd
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 7433
Soffa/dagbädd
Ekornes, 1960-tal, längd: 162-193
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar ekornes gästsäng gästsängar soffa soffor säng sängar
-
8248 Soffa
+ 1 par karmstolar, Gustaviansk stil. Längd: 166 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:32 -
3356 Soffa
+ Fåtölj, Aristokrat, Bertil Fridhagen (1905-1993)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:23 -
3439 Soffa
Howardmodell, Furninova. Längd: 205 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:44
-
3419 Soffa
JIÖ. Howardmodell. Längd: 200 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:38